KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004052
nr 1700 4052
Jerzy Potrzebowski
(1921-1974), Polen
Oljemålning, Signerad, daterad 68, häst. Olja på pannå, 28x25 cm, yttermått inklusive ram: 37x34 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:12:04
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr
Jerzy Potrzebowski
Läs mer om Jerzy Potrzebowski